Złóż zamówienie

Kup wiertnicę do odwiertów

Chcesz kupić małogabarytową wiertnicę ręczną do wiercenia odwiertów? To jest proste. Wystarczy skontaktować się z naszym menedżerem w dogodny dla Ciebie sposób, złożyć zamówienie i dokonać wpłaty zaliczki. Poniżej szczegółowa instrukcja jak to zrobić.

Zamówienie

Aby zamówić wiertnicę, skontaktuj się z naszym menedżerem. Można to zrobić w następujący sposób:
W języku polskim:

  • Telegram / Viber / WhatsApp +79103330185
  • E-mail: sales@miniwiertnica.pl
W języku rosyjskim:
  • Telegram / Viber / WhatsApp +79103330185
  • E-mail: sales@miniwiertnica.pl
  • Telefonicznie +48222922876

Płatność

Obsługujemy różne systemy płatności: rozliczenie bezgotówkowe, rozliczenie gotówkowe, Western Union, PayPal i wiele innych. Określ konkretną metodę płatności u menedżera podczas zamawiania sprzętu.
Wymagana jest przedpłata. Możliwe opcje przedpłaty:
1. Pełna przedpłata (100%);
2. Przedpłata częściowa (50%), reszta (50%), po otrzymaniu.

Dostawa

Ceny podane na stronie internetowej zawierają wszystkie opłaty celne oraz koszt dostawy do Białegostoku. Warunki dostawy: odbiór własny z Białegostoku, ofiarujemy również dostawę naszym transportem za dodatkową opłatę „do drzwi”, na terenie całej Polski i nie tylko. Dostawa opłaconych zamówień do Białegostoku odbywa się średnio raz w miesiącu, w zależności od kompletowania transportu.

Gwarancja

Gwarancja na małogabarytowe wiertnice - 1 rok. Dostawa części zamiennych i komponentów odbywa się regularnie.

Szukamy przedstawiciela

W najbliższej przyszłości planowane jest otwarcie przedstawiciela w Polsce. Poszukujemy przedstawiciela biegle posługującego się językiem polskim. urządzenia wiertnicze. Doświadczenie w zakresie małogabarytowych wiertnic będzie dodatkowym atutem.